Медзаклади Первомайщини отримали нове обладнання

Медзаклади Первомайщини отримали нове обладнання

Вчора, 17 квітня, в  ході робочого візиту на Первомайщину, заступник голови ОДА Олександр Кушнір вручив нове медичне обладнання та обговорив питання реформування галузі охорони здоров’я з колективами Первомайської ЦРЛ і Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні. 

Зазначені медичні заклади отримали два електричні коагулятори, апарат вимірювання тиску протягом доби для терапевтичного відділення та камеру для знезараження ендоскопічної апаратури для гінекологічного відділення та пологового.

Олександр Кушнір надав працівникам закладів роз’яснення з ряду питань, що виникають у процесі реформи охорони здоров'я. Зокрема, йшлося про роботу госпітального округу та його функції.

Також обговорили необхідність розглянути питання щодо розробки загальнообласної програми забезпечення житлом лікарів, які працюють у закладах охорони здоров'я різних рівнів, у тому числі й за допомогою зниження відсоткових ставок кредитів.

Заступник голови ОДА роз'яснив чому область не отримала 19 млн грн на придбання інсуліну для хворих та висловив сподівання, що на найближчій сесії у тісній співпраці з депутатами з обласного бюджету будуть виділені необхідні кошти для вирішення цього питання.

Джерело: Миколаївська ОДА

Добавить комментарий