На Миколаївщині презентували книгу про атовців «Ті, що пройшли крізь вогонь»

На Миколаївщині презентували книгу про атовців «Ті, що пройшли крізь вогонь»

У вівторок, 16 квітня, в Палаці культури головного управління Національної поліції України в Миколаєві відбулася урочиста презентація книги «Ті, що пройшли крізь вогонь».

Презентуючи видання, керівник обласного центру пошукових досліджень та редакційно-видавничої діяльності Сергій Макарчук висловив слова щирої вдячності учасникам АТО-ООС, які продовжують боронити нашу землю, героям книги, авторам та всім тим, хто допомагав у її створенні, а особливо  голові облдержадміністрації Олексію Савченку завдяки небайдужості та активного сприяння якого видання «Ті, що пройшли крізь вогонь» отримало змогу побачити світ. 

Видання «Ті, що пройшли крізь вогонь»  є логічним продовженням книг «Миттєвості війни» та «Дороги війни». Окремими блоками до книги увійшли відомості про наших загиблих захисників, спогади учасників антитерористичної операції, художні твори військових, відомих наших митців, а також пересічних громадян, короткі біографічні дані учасників антитерористичної операції – жителів Миколаївської області, посмертно відзначених державними нагородами та ін. 

Книгу видано у рамках Комплексної програми увічнення пам’яті учасників АТО, жертв воєн та політичних репресій у Миколаївській області на 2017 - 2020 роки.

Весь наклад видання, а це 1000 примірників, буде переданий до бібліотек, навчальних закладів, громадських установ і організацій, військових частин з метою увічнення пам’яті про учасників АТО-ООС, донесення правди про російсько-українську війну. Крім того безкоштовно примірники книги отримають родичі загиблих учасників АТО, матеріали про яких увійшли до книги, автори, герої книги.

Добавить комментарий