Заблокований «Вконтакте» у ТОП-5 найпопулярніших сайтів серед українських користувачів

Заблокований «Вконтакте» у ТОП-5 найпопулярніших сайтів серед українських користувачів

За підсумками березня 2019 року заблоковані «Вконтакте», «Одноклассники» та «Яндекс» знову потрапили у топ-10 найпопулярніших серед українців сайтів, повідомляють на сайті "Інтернет Свобода", посилаючись на дані дослідження Factum Group, які оприлюднила Інтернет Асоціація України.


 

Інтернет-асоціація представляє дані дослідження від Factum Group щомісяця. Топ сайтів формується на основі результатів медіа-панелі чисельністю 5 тисяч користувачів.

Лідерами у топ-10 сайтів для українських користувачів залишаються Google, YouTube і Facebook.

Заблоковані в Україні російські соцмережі «Вконтакте» та «Однокласники» на п’ятому та на дев’ятому місці відповідно. Замикає топ-10 сайтів російський «Яндекс», проти якого у березні 2019 РНБО посилила та продовжила санкції на три роки.

За даними дослідження на 4 позицій опинився ukr.net. Також у топ-10 увійшли сайт безкоштовних оголошень olx.ua, сайт «Приватбанку» та Instagram. Продовжує падати у рейтингу mail.ru, який у березні 2019 року опустився до 16 позиції.


У топ-додатків для Android лідирує Viber, йому віддають перевагу 93% користувачів, на другому місці серед додатків – Приват24, а на третьому – Instagram. Російський «Вконтакте» на 11 позиції.

Нагадаємо, у грудні 2018 року заблокований «Вконтакте» був п’ятим у рейтингу найпопулярніших в Україні сайтів, відповідно до даних Factum Group. На першому місці – Google, далі – YouTube й Facebook.

Добавить комментарий