Майже 90% новонароджених Миколаївщини отримали свідоцтво в пологовому будинку

Майже 90% новонароджених Миколаївщини отримали свідоцтво в пологовому будинку

На Миколаївщині понад 88% новонароджених отримали свій перший документ в пологовому будинку, повідомляють "Новости N".

Однією з найпопулярніших послуг Мін'юсту залишається можливість отримати свідоцтво про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку, повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області.

Про це свідчить статистика за перший квартал 2019 року, за цей період понад 1,5 тисячі малюків регіону отримали свій перший документ, перебуваючи в пологовому будинку, а це більше ніж 88% від загальної кількості народжених за цей період.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області Романа Возняка, скористатися сервісом дуже легко, для цього потрібно підготувати лише кілька документів: спільна заява батьків або одного з них; паспорти батьків (оригінали), свідоцтво про шлюб, якщо шлюб укладено (оригінал), та медичне свідоцтво про народження (його видають в медичній установі).

Нагадаємо, що крім видачі свідоцтва про народження, додатково в пологових будинках України відбувається реєстрація місця проживання новонародженої дитини. З початку року на Миколаївщині вже проведено 1046 таких реєстрацій, що становить більше половини від загальної кількості зареєстрованих народжень.

Добавить комментарий