Жителька Первомайська стала жертвою шахрая і втратила 12 тисяч гривень

Жителька Первомайська стала жертвою шахрая і втратила 12 тисяч гривень

9 квітня до Первомайського відділу поліції звернулася 61-річна місцева жителька, яка стала жертвою шахрайських дій. Жінка розповіла поліцейським, що на її мобільний телефон із невідомого номеру надійшло СМС-повідомлення про те, що з її банківського рахунку списані майже всі заощадження нібито у зв’язку з покупкою в інтернет-магазині, яку заявниця взагалі не здійснювала. Потім через декілька хвилин їй зателефонував незнайомець, який, представившись працівником служби безпеки банку, запропонував терміново зняти з її рахунку всі наявні гроші та тимчасово перерахувати їх на вказаний ним номер телефону, поки не пройшла транзакція. Зв'язок із зловмисником припинився одразу після того, як потерпіла виконала усі його вказівки. Таким чином жінка позбулась своїх 12000 гривень.

Слідчим відділенням поліції проводиться розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч. 1 ст. 190 КК України «Шахрайство», санкцією якої передбачено покарання від накладення штрафу до обмеження волі на строк до трьох років. Слідчі дії тривають.

Шановні громадяни! Правоохоронці вкотре застерігають: будьте обережними під час здійснення грошових розрахунків із незнайомцями, особливо, якщо це пов’язано із купівлею-продажем товару через мережу інтернет або будь-які операції з грошима у телефонному режимі. Якщо ви все ж таки стали жертвами шахрайських схем, терміново звертайтесь до найближчого відділу поліції або телефонуйте за номером «102».

 

Первомайський відділ поліції ГУНП

в Миколаївській області

Добавить комментарий