На виборчій дільниці Миколаєва перераховуватимуть голоси через викрадення протоколу

На виборчій дільниці Миколаєва перераховуватимуть голоси через викрадення протоколу

На одній із виборчих дільниць Миколаєва будуть перераховувати голоси через викрадення протоколу, повідомляє Поліція Миколаївської області.

Під час здачі протоколів виборчої дільниці округа № 129 до окружної виборчої комісії невідома жінка заволоділа одним з протоколів.

Вирішується питання про порушення кримінального провадження за ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України «Перешкоджання здійсненню виборчого права», що карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

1 квітня до поліції звернулись представники окружної виборчої комісії у Центральному районі Миколаєва та повідомили про те, що невідома жінка вкрала один з протоколів дільничної комісії. 

Члени дільничної комісії повідомили, що вони стояли у черзі здавати протоколи до ОВК, коли до них підійшла невідома жінка, представилась членом окружної комісії, та попросила надати протокол підрахунку голосів. Члени ДВК власноруч передали пакет, вона його розпакувала та витягла один протокол, наказала чекати та пішла. З місця події жінка поїхала на таксі. Тільки тоді члени дільничної комісії зрозуміли, що їх ошукали.

Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини події та особу жінки. Бюлетені вказаної дільниці підлягають повторному перерахунку у повному складі дільничної виборчої комісії. 

Добавить комментарий