Первомайців закликають взяти участь в конкурсі "Чисте місто"

Первомайців закликають взяти участь в конкурсі

З 18 березня по 31 серпня 2019 року в Первомайську триватиме міський конкурс «Чисте місто» на кращий будинок, вулицю, квартал, підприємство, установу та організацію міста, присвячений 343-й річниці міста Первомайська. 

До участі у конкурсі запрошуються установи, організації, об’єднання співвласників багатоповерхових будинків, мешканці багатоповерхових та приватних будинків, юридичні та фізичні особи. Подання приймаються відділом благоустрою та охорони навколишнього середовища управління житлово-комунального господарства міської ради (вулиця М.Грушевського, 3, кабінет №108, тел. 4-31-60 та 4-31-98). Детальну інформацію про умови участі в конкурсі можна дізнатися за вищевказаними адресою, телефонами. 

Також можна ознайомитись із рішенням виконавчого комітету міської ради від 12.03.2019р. №87 «Про проведення міського конкурсу «Чисте місто» на кращий будинок, вулицю, квартал, підприємство, установу та організацію міста, присвяченого 343-й річниці м.Первомайська», яке розміщене на офіційному сайті міста Первомайська в закладці «Нормативні Акти» - «Рішення виконкому».

                                                                                               За інформацією Міськвиконкому

Добавить комментарий