Найсильнішими пожежними-рятувальниками Миколаївщини стали южноукраїнські вогнеборці

Найсильнішими пожежними-рятувальниками Миколаївщини стали южноукраїнські вогнеборці

Вчора, 14 березня в спортивному комплексі Головного управління ДСНС України у Миколаївській області відбулися обласні змагання «Найсильніші пожежні-рятувальники» серед особового складу пожежно-рятувальних частин, повідомляють у прес-службі ДСНС. 

Представники усіх державних пожежно-рятувальних частин, а це 29 команд по 5 чоловік у кожній, змагалися на дистанції, яка складалась з 8 вправ: «Подолання перешкоди», «Відкривання дверей спеціальним обладнанням», «Проходження лабіринту», «Перенесення потерпілого», «Силовий тренажер», «Прокладання робочої лінії», «Підйом на майданчик 3 поверху навчальної вежі», «Підйом рукавної скатки на 3 поверх навчальної вежі». Подолання дистанції проводилось командною естафетою, у двох спробах.

Вогнеборці працювали в захисному спорядженні, робити це швидко, виконуючи фізично важкі вправи на межі людських можливостей. 

В запеклій боротьбі перемогу отримала команда 27 Державної пожежно-рятувальної частини з м. Южноукраїнськ (Роман Гончаренко, Євген та Василь Вагіни та Владислав Шаповалов), друге місце вибороли спортсмени аварійно-рятувального загону спеціального призначення (В`ячеслав Таращенко, Станіслав Устич, Сергій Золотар, Святослав Кузик, Артур Гульдас), третіми стали рятувальники 22 ДПРЧ з м. Очаків (Владислав та Станіслав Більчуки, Костянтин Теленеску, Сергій Орван, Петро Прядко).

Максим Грицаєнко, начальник Головного управління ДСНС, привітав усіх учасників, вручив переможцям грамоти та цінні подарунки і підкреслив, що спорт - це обов'язкова складова у вдосконаленні професійної майстерності рятувальників, адже від їхньої оперативності залежить найголовніше — порятунок життя людей.

Добавить комментарий