У Первомайську нагородили переможців міського чемпіонату з футзалу

У Первомайську нагородили переможців міського чемпіонату з футзалу

У суботу, 9 березня, в спортивному комплексі «Фрегат» відбулося урочисте нагородження переможців традиційного Відкритого чемпіонату Первомайська з футзалу. 

Чемпіонат стартував у грудні 2018 року і проходив у двох вікових категоріях, серед команд аматорів і дитячих колективів. У змаганнях брали участь 8 дорослих і 6 дитячих команд.

На церемонії нагородження були присутні в.о. начальника відділу розвитку футболу ФФНО Вадим Радіола, керівник міської федерації футболу Микола Флакей та головний суддя чемпіонату Андрій Кривогуз. Учасників з закінченням чемпіонату привітали Микола Флакей та Вадим Радіола, вони побажали командам подальших спортивних досягнень.

У цей день були нагороджені переможці Вищої та Першої ліг, а також переможці дитячого чемпіонату. Серед команд вищої ліги перше місце виборола ФК «Продекспресс», друге місце - «Все для даху», третє місце посіла «Цитадель». Чемпіоном Першої ліги стала команда «Мигія», друге місце - «Благо» і третє - «Ортодокс».

Команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами, які надали міська та обласна федерації футболу. Кращих гравців чемпіонату відзначили іменними статуетками.

Не залишилися без нагород і найменші учасники міського першості з футболу. Перше місце серед дитячих команд зайняли «Ортодокс», друге - «Цитадель», третє - «Мигія».

Юних спортсменів нагородили кубками відповідних ступенів, медалями та грамотами.

Вадим Радіола від імені Федерації футболу Миколаївської області вручив переможцям чемпіонату два футбольних м'ячі.

Джерело: Миколаївська правда

Добавить комментарий