На Миколаївщині історики знайшли масове поховання часів Другої світової війни

На Миколаївщині історики знайшли масове поховання часів Другої світової війни

На Миколаївщині історики знайшли масове поховання часів Другої світової. Під час розкопок з невідомої могили підняли рештки декількох невідомих вояків. Про це повідомляє "Прямий".

Звернули не туди, заблукали і натрапили на історичну знахідку. На верхівці кургану на глибині близько 20 см археологи знайшли людські кістки. Їх підняв з-під землі трактор, який орав поле, викликали поліцію, зафіксували знахідку, виявилось, що це - поховання.

Спочатку думали, що у братській могилі радянське військові. Пошукові роботи ускладнили велика кількість стріляних гільз радянських часів. Експедиторам нічого не підказувало чиї рештки вони ексгумують. Та раптом знайшли залишки гаманця з монетами. Вони виявились не радянськими. Згодом знайшли декілька ґудзиків від німецької військової форми та два патрони від карабіна Маузера, а потім трапилась ще одна знахідка - вставна щелепа, яка переконала пошуковців, поховання точно не радянське.

Зараз пошуковці переконані, що кістки належать солдатам Вервахту. У експедиції попереду багато роботи: дослідження артефактів та решток загиблих, потім перепоховання.

Добавить комментарий