Первомайці взялися за старе - палити листя та рослинні залишки

Первомайці взялися за старе - палити листя та рослинні залишки

Щойно зійшов сніг, як первомайці взялися за старе - палити листя та рослинні залишки. При чому, це можна спостерігати не тільки біля домівок. Під "турботливу" руку потрапляють і пустки та сухостої, яких у місті, до слова, - більш ніж достатньо.

Так, вчора, поблизу ділянок, що знаходяться біля супермаркету в мікрорайоні Фрегат, горів рослинний сухостій. Чи то хтось спеціально його підпалив, чи причиною стало займання від недопалка - стверджувати не візьмемось. Та от вітер, який зазвичай гуляє на таких ділянках, роздмухував полум`я досить хутко.

Цього разу пожежу взявся гасити випадковий перехожий, небайдужий місцевий житель. За допомогою палиці впродовж двох хвилин він загасив вогонь. Хтозна, якої біди могла б накоїти навіть невелика пожежа, адже суха погода, вітер та достатня кількість сухостою цілком могли стати причиною займання будівель, що знаходяться неподалік.

Нагадаємо, впродовж минулого сезону на відкритих територіях Миколаївщини було зареєстровано більше тисячі пожеж сухої трави, сміття, чагарників та хвойної підстилки. На сумління наших громадян не впливає ні профілактична робота рятувальників, ні їдкий дим, який поширюється на десятки кілометрів від осередку горінь та шкідливо впливає на організм.

Тож, вкотре хочеться нагадати: пам’ятайте про безпеку та, принаймні, про власне здоров`я!

Добавить комментарий