Жителі Миколаївщини можуть взяти участь в конкурсі розмовного жанру «Барви надії»

Жителі Миколаївщини можуть взяти участь в конкурсі розмовного жанру «Барви надії»

У лютому до 205-річчя від Дня народження Тараса Шевченка відбудеться щорічний обласний конкурс розмовного жанру «Барви надії», спрямований на популяризацію кращих зразків української та світової культурної спадщини, збагачення репертуару високохудожніми творами класиків і сучасних авторів. Про це повідомляє Обласний центр народної творчості.

Конкурс відбудеться 23-24 лютого о 10:00 в Центральній бібліотеці імені М. Кропивницького (м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 143А). 

У конкурсі можуть брати участь виконавці розмовного жанру Миколаївській області: читці, конферансьє, гумористи, малі форми аматорських колективів.

Учасники різних вікових категорій змагатимуться в наступних номінаціях:

«Поезія»: виконання двох творів сімейно-побутової тематики (один твір - зі спадщини класиків української літератури, другий - класиків зарубіжної літератури або авторський твір);

«Композиція»: відтворення літературно-музичної композиції за творами українських класиків або сучасних авторів;

«Гумор»: презентація двох оригінальних творів (один твір П. П. Глазового, другий - на вибір: гуморески, конферанс, пародії, народна усмішка).

Для прийняття участі необхідно заповнити заявку та надіслати на ocnt.mk@gmail.com до 15 лютого.

Відзначимо, що володарі першого місця в номінації «Гумор» будуть запрошені до участі у Всеукраїнському конкурсі гумору і сатири «Усмішки Глазового», який відбудеться в червні цього року.

Добавить комментарий