Первомайськ готується до підсумкового засідання ради регіонального розвитку

Первомайськ готується до підсумкового засідання ради регіонального розвитку

В Первомайську готуються до підсумкового засідання ради регіонального розвитку. 

12 лютого в приміщенні виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулась зустріч за участю Первомайського міського голови Л. Дромашко,  голови Первомайської районної державної адміністрації В. Вовка, голови Кам’яномостівської сільської ради О. Ляхова та голови Кінецьпільської сільської ради М. Ребрія. 

Посадовці обговорили організаційні питання щодо підготовки та проведення підсумкового спільного засідання місцевої ради регіонального розвитку, яке заплановане на 15 лютого поточного року. 

Під час спільного засідання в обговоренні напрацювань і узагальнення Перспективного плану розвитку міста Первомайська та Первомайського району на 2019-2021 роки братимуть участь заступник голови Миколаївської облдержадміністрації з питань фінансів, економічного розвитку та децентралізації О. Кушнір, керівництво міста, очільники районної державної адміністрації, сільські та селищні голови, депутати різних рівнів, представники місцевого самоврядування та громадських організацій, засоби масової інформації.

Добавить комментарий