На Миколаївщині двоє чоловіків витягли з палаючого автомобіля цілу сім'ю

На Миколаївщині двоє чоловіків витягли з палаючого автомобіля цілу сім'ю

У Миколаївській області двоє чоловіків витягли з палаючого автомобіля цілу сім'ю, пише Хроника.инфо з посиланням на Сегодня.

Сім'я з трирічною дитиною потрапила в аварію поблизу с. Зайчевське Вітовського району. Вони могли загинути на місці, якщо б не сміливий вчинок випадкових рятувальників.

Сьогодні Умуд і Сабир Ширинові відвідують у лікарні сім'ю Пасікових, яку врятували. Подружжя з дитиною практично горіли заживо в автомобілі, який потрапив в ДТП.

Родина поверталася з гостей, коли їх машину зніс з дороги причіп. Він відірвався від фури, яка рухалася назустріч.

Автомобіль злетів у кювет і загорівся. У той же причіп мало не врізалися і брати Ширинові.

Брати кинулися до палаючої машини. Двері не відчинялися. Заклинило. І скло не вдалося вибити. Тоді Сабир і Умуд зламали багажник. Так і дісталися до людей, яких затиснуло між сидіннями в салоні. Спочатку витягли хлопчика. Потім - його матір. Останнім вдалося витягти водія. 

Голова родини відбувся незначними травмами і зараз - вдома. У хлопчика перелом ноги та забій живота. Через кілька днів його випишуть. А ось його мати залишиться в лікарні. У неї - важкий перелом правого стегна. 

Cпівробітники Головного управління ДСНС України не лишились осторонь цієї ситуації, подякували чоловікам за проявлену мужність, а також запропонують їх кандидатури для участі у акції "Герой-рятувальник року". 

Добавить комментарий