Миколаївська пара нестандартно пожартувала над змінами в законодавстві

Миколаївська пара нестандартно пожартувала над змінами в законодавстві

Нагадаємо, в Україні з 11 січня 2019 року набули чинності кілька оновлених статей Кримінального кодексу, що стосуються сексуальних злочинів. Українці в соціальній мережі висміяли нововведення, повідомляє Україна Нова. 

Згідно з внесеними поправками, сексуальні дії стосовно однієї зі сторін без добровільної згоди партнера будуть вважатися згвалтуванням або сексуальним насильством. Будь-який статевий контакт може вважатися сексуальним злочином в тому випадку, якщо немає свідків або документа, що підтверджує добровільну згоду. Тобто, навіть якщо потерпіла сторона не чинила опору, вона може заявити про насильство над нею.

Пара з Миколаєва нестандартно пожартувала над змінами в Кримінальному кодексі. Вони вирішили показати абсурдність правок і склали «Акт на проникнення в іншу живу людину». 

На своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» мешканка Миколаєва Олена Богатирьова показала знімок, на якому її хлопець підписує "Акт на проникнення в іншу живу людину". У ньому прописані графи для внесення особистих даних, а також часу, коли має відбутися секс. Відзначимо, що такий "документ" мав би підписуватися в присутності кількох свідків. 

Добавить комментарий