Миколаївщина долучилась до Всеукраїнської акції одночасного співу колядки

Миколаївщина долучилась до Всеукраїнської акції одночасного співу колядки

12 січня Миколаїв разом з усією Україною заспівав колядку «Нова радість стала».

Усі охочі миколаївці зібралися у Каштановому сквері, щоб виконати спільно з 30 містами України та 5 країнами світу одну з найвідоміших українських колядок.

«Надзвичайно важливо і приємно, що в Миколаївській області велика кількість людей, які щиро шанують українські традиції. Долучення Миколаївщини до Всеукраїнської акції виконання колядки, я вважаю, один із проявів усвідомлення своєї  історичної приналежності»,

 - прокоментував заступник голови ОДА Євген Шевченко.

До акції долучилися творчі колективи, громадські організації та пересічні містяни.

“Нова радість стала” — одна з найвідоміших українських колядок, що поєднала в собі найкращі елементи релігійного і народного колядування. Саме її 3 роки тому обрали для Всеукраїнської акції одночасного співу організатори Всеукраїнського фестивалю вертепів “Вертеп-фест” м. Харкова. Вони поставили собі амбітну мету - зробити так, щоб у святкові дні "Нову радість" заспівала вся країна.

У перший рік акції  - у 2017 році, - в ній взяли участь 3 міста, у 2018 до них додалися ще 2, а у 2019 до участі вже долучилося 30 міст України та 5 країн - Великобританія, Австрія, Нідерланди, Польща та Німеччина. 

Джерело: Миколаївська ОДА

Добавить комментарий