Проїзд до опорних шкіл, госпітальних округів, амбулаторій - пріоритет у 2019 році для Миколаївщини

Проїзд до опорних шкіл, госпітальних округів, амбулаторій - пріоритет у 2019 році для Миколаївщини

За дорученням голови ОДА Олексія Савченка у 2019 році Миколаївщина повинна докласти максимум зусиль для того, щоб забезпечити проїзд до опорних шкіл, госпітальних округів, сімейних амбулаторій.

Про це заявив заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи на нараді у вівторок, 8 січня, щодо підсумків виконання дорожніх робіт в минулому році.

«Враховуючи, що там є дороги, які на балансі Служби автомобільних доріг, управління інфраструктури ОДА, я хочу, щоб ви спільно відпрацювали. Таке ж доручення дано головам РДА і ОТГ, щоб вони дали свої пропозиції»,

 - акцентував Валентин Гайдаржи.

В.о. начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Андрій Максименко повідомив про плани роботи САД у 2019 році.

«Щодо планів на 2019 рік, у нас був захист у грудні в Укравтодорі. Ми довели свої побажання – це близько 7 млрд грн. Акценти – це звісно Н-11, Н-14, Т-1507 продовження робіт на Очаків через Парутино. Також вже стовідсотково відомо, що нам виділяють 60 млн в рамках програми Go Highway»,

 - сказав він.

Крім того, вже зараз проведено тендери та заключено договори для виконання робіт на Н-11, Н-14 та Т-1507.

Акцентовано, що в цьому році сума в півмільярда гривень вже прописана в держбюджеті.

Валентин Гайдаржи наголосив, що на дорогах Н-11, Н-14 до отримання остаточного фінансування необхідно організувати роботи та засипати найбільш аварійні ділянки доріг.  

Що стосується доріг місцевого значення, то на 2019-й рік бюджетом передбачено 370 млн 323 тис грн. Як уже зазначалося, основний напрямок роботи – забезпечення проїзду до об’єктів соціального значення. 

Добавить комментарий