На Миколаївщині відпустили під умовний термін рецидивіста, який платив за покупки сувенірними грошима

На Миколаївщині відпустили під умовний термін рецидивіста, який платив за покупки сувенірними грошима

Суд засудив до року випробувального терміну раніше судимого за крадіжку жителя Миколаївщини, який розрахувався за покупку сувенірними грошима. Про це свідчить відповідний вирок Новобузького районного суду Миколаївської області, повідомляють на сайті "Маю право"

Як встановило слідство, чоловік купив за 550 гривень у місцевої жительки 22 кілограми горіхів. При цьому він розрахувався за покупку сувенірними грошима - до «угоди» він замалював на сувенірних купюрах напис «Це не гроші, це прикол».

Обвинувачений в суді визнав свою провину в шахрайстві. Варто відзначити, що в 2014 і 2015 роках в Полтавській області його судили за скоєння крадіжок - один раз його звільнили від відповідальності за амністією, а вдруге йому присудили рік умовно.

В результаті суд визнав обвинуваченого винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України («Шахрайство») та призначив йому покарання у вигляді обмеження волі строком на два роки. Одночасно суд звільнив його від відбування цього покарання з випробувальним терміном в один рік. 

Добавить комментарий