У Миколаєві вперше піднявся в повітря вертоліт Ка-226 ВМС України

У Миколаєві вперше піднявся в повітря вертоліт Ка-226 ВМС України

На Миколаївщині на базі окремої морської авіаційної бригади ВМС відбулися планові польоти легкого багатоцільового вертольота Ка-226.

Ця машина була передана морським авіаторам влітку 2018 року з Львівського авіаремонтного заводу завдяки сприянню волонтерів, повідомляє NIKOLAEVpost.

Цей вертоліт був завезений в 2013 році з Литви. Однак через тривалу судову тяганину він зберігався на львівському авіаційному заводі в розібраному стані майже п'ять років.

«Було зроблено велику кількість роботи по його освоєнню, складність полягала в тому, що в Збройних сил України таких вертольотів немає. В даний момент це транспортно-пасажирський варіант, і при необхідності ми можемо переобладнати його в санітарний»,

 - йдеться в повідомленні МОУ.

Вертоліт Ка-226 був розроблений в 1997 році і призначений для перевезення поранених і обладнаний всім необхідним реанімаційним обладнанням. Така машина може використовуються в Україні тільки в Військово-морських силах. Оскільки тільки там є матеріально-технічна база для його експлуатації та обслуговування, а також пілоти, здатні ним управляти.

Цей вертоліт став найновішою машиною в ВМСУ. Він оснащений двома двигунами Rolls-Royce Allison 250-С20 / R2 потужністю по 450 к.с., що дозволяє йому при максимальній злітній масі 3400 кг піднімати корисне навантаження до 1000 кг і летіти з крейсерською швидкістю близько 200 км / ч.

Добавить комментарий