Врятувати ліси: депутати Миколаївської облради запропонували повернути програму захисту лісів у 2019

Врятувати ліси: депутати Миколаївської облради запропонували повернути програму захисту лісів у 2019

Депутати Миколаївської облради вирішили в 2019 році повернути цільову програму "Ліси Миколаївщини", яка працювала в Миколаївській області з 2001 по 2015рр. Про це говорили на черговій сесії Миколаївської облради, - повідомляє СВІДОК.info.

При розгляді програми з Охорони навколишнього середовища, пропозиція внести в неї цільову програму щодо збереження миколаївських лісів запропонував депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олександр Каражей.

"В кращі часи, коли фінансувалось лісове господарство, діяла програма: "Ліси Миколаївщини". Вона як померла в 2015 році, до цього моменту її ніхто не реанімував. В мене пропозиція протокольно доручити Управлінню лісового та мисливського господарства до наступної сесії розробити програму до 2022 року. Щоб ми вивчили і на наступній сесії вже прийняли цю програму. Зараз лісове господарство потерпає від того, що немає абсолютно фінансування на такі важливі заходи, як протипожежні," 

- зазначив депутат. 

Вікторія Москаленко поставила на голосування протокольне доручення розробити цільову програму "Ліси Миколаївщини", яке більшість депутатів підтримали.

Раніше в рамках програми збереження лісового господарства фінансувалось створення захисних лісонасаджень в області, невідкладні заходи щодо захисту лісового господарства з метою захисту навколишнього середовища і деградованих та малопродуктивних земель сільськогосподарського призначення та інші заходи.

Добавить комментарий