В усіх громадах Миколаївщини активно обговорюють перспективний план розвитку регіону

В усіх громадах Миколаївщини активно обговорюють перспективний план розвитку регіону

Всі громади Миколаївщини розробляють перспективний план розвитку регіону на 2019-2021 роки.

Після проведеної обласної Ради регіонального розвитку, під час якої голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко окреслив основні завдання на найближчі місяці, засідання аналогічних рад вже відбулися у всіх районах області.

Про це в інтерв’ю одному з місцевих телеканалів розповів заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір. За його словами, наразі в усіх населених пунктах області тривають експертні обговорення пріоритетів розвитку кожного з них.

Заступник голови ОДА наголосив, що завдяки реформі децентралізації, громади отримали колосальні ресурси на місцях, адже вперше кошти, які перерозподіляються і залишаються в місцевому бюджеті досягли рівня 52%. Відтак, правильно буде долучити до формування спільного бачення розвитку громади кожного її зацікавленого жителя. 

Заступник голови ОДА підкреслив, що подібні заходи – унікальна можливість для кожного громадянина взяти участь у формуванні напрямків розвитку своєї громади та надалі здійснювати контроль за виконанням проектів, питаючи в своїх керівників громад про результати та строки реалізації наміченого. 

За інформацією БлиNКом

Добавить комментарий