На Первомайщині четверо хлопчиків ледь не пішли під лід

На Первомайщині четверо хлопчиків ледь не пішли під лід

12 грудня співробітники Головного управління ДСНС України в Миколаївській області завітали до учнів Кінецьпольської ЗОШ з лекцією про небезпеку тонкої криги. Поштовхом до проведення бесіди став випадок, що трапився 10 грудня, повідомляє прес-служба ДСНС.

Того дня четверо хлопців йшли на тренування та вирішили перевірити міцність льоду, який щойно став на р. Кодима, а заразом і скоротити час на дорогу. Все йшло «по плану», як хлопці й задумали, доки не трапилось те, про що завжди попереджають рятувальники. Тонкий та ненадійний лід на місцевій водоймі почав тріщати, не витримуючи ваги дітей і один із хлопців провалився. Найстарший товариш кинувся на допомогу та зміг його витягти із пастки. Та за іронією долі ситуація повторилася із найменшим, який також пішов під воду та на додачу не вмів плавати - його вдалося врятувати. Загалом усі четверо - 2004, 2005, 2006 та 2009 р.н., по черзі провалювалися під кригу та, на щастя, усі змогли вибратися. Усіх забрав до себе в оселю місцевий мешканець, який став свідком події, напоїв їх гарячим чаєм та зателефонував батькам.

Рятувальники на цьому небезпечному прикладі довели інформацію: до чого може призвести безвідповідальність до свого життя. Нагадали про небезпеку тонкої криги та закликали ніколи не виходити на лід у відлигу та без супроводу дорослих. «Краще витратити більше часу на дорогу, ніж віддати своє життя підступній водоймі. Бережіть себе, навчайте цьому молодших товаришів аби не довелося потім боротися зі стихією, і боротися за найцінніший дар – життя!» – закликали рятувальники школярів.

Добавить комментарий