Українці полюбляють "полуничку", зокрема й хентай

Українці полюбляють

Україна увійшла в ТОП-20 країн із найбільшим трафіком на Pornhub. Також Україна виявилася серед перших по кількості часу, який користувачі проводять на сайті, повідомляє УНІАН.

Найбільший порносайт світу PornHub опублікував статистику використання своєї платформи за 2018 рік. Згідно з даними сервісу, Україна вперше увійшла до Топ-20 країн, які забезпечують 80% трафіку Pornhub. Україна піднялася відразу на 11 позицій, опинившись на 16 місці в рейтингу. Щоправда, найбільший ривок показав Казахстан, піднявшись відразу на 33 пункти. У першій п'ятірці опинилися США, Велика Британія, Індія, Японія і Канада. 

У Pornhub відзначили, що подібний приріст забезпечили абсолютно нові користувачі платформи, що добре видно по суттєвих змінах в уподобаннях контенту порівняно з минулим роком. Зокрема, відразу на 367% виріс ключовий запит «Anime», на 113% - «Hentai» і на 79% - «Cartoon». Якщо говорити про найпопулярніших зірок, то українці найчастіше шукали Сашу Грей і Ельзу Джин. Статистика показує, що в Україні цікавилися хентаєм. 

Україна виявилася також у лідерах по часу, який користувачі проводять на сайті. Середня тривалість перебування українців на Pornhub склала 10 хвилин і 26 секунд, що вивело Україну на 4 місце за цим показником.

Добавить комментарий