В Первомайську письменниця Ангеліна Кріхелі дарувала емоції читачам

В Первомайську письменниця Ангеліна Кріхелі дарувала емоції  читачам

Письменниця Ангеліна Кріхелі відвідала Первомайськ. В рамках благодійного туру Миколаївщиною авторка книг для сімейного читання зустрілась зі школярами в районній бібліотеці та в одній зі шкіл міста. Розпочати не з рідної Миколаївщини було б маленькою зрадою – вважає письменниця.

ЇЇ книги саме для сімейного читання. Людей вона не ділить на дорослих і малих. «Королівство Діабетія», «Як кошеня правду шукало», та нову роботу – «Врятувати Кощія» важко знайти на полицях магазинів, зате вони є в багатьох бібліотеках та у вільному доступі в інтернеті. Кожен повинен мати однакові можливості – переконана Ангеліна Кріхелі.

На зустрічах Ангеліна Кріхелі мало розповідає про свої твори, більше говорить про книги в цілому, а ще більше – про загальнолюдське:  про каміння образ, про людські душі та магію сердець.

Такі ж ідеї і в її творах: не все те чорне, що здається чорним на перший погляд, і кожному, навіть негативному, персонажу потрібно допомогти. Письменниця зізнається: її улюбленці – саме ті дійові особи, які спочатку здаються злими. Один із таких – Кощій, про якого читали дітям наживо люди, що озвучили аудіокнигу Ангеліни Кріхелі.

Авторці легко вдалося сподобатись первомайській публіці, вони зацікавлено слухали, з ентузіазмом відповідали на її питання, ставили свої, та й в цілому реагували емоційно.

Наприкінці зустрічі письменниця поспілкувалась зі своїми читачами, підписала книги та плакати, і поділилась планами щодо нової книги. Більше – у ВІДЕО.

Такі зустрічі, як сьогоднішня,  уже відбулись у 9 населених пунктах області, і це – лиш пів шляху в рамках цього благодійного туру - пише Ангеліна Кріхелі на своїй сторінці в соцмережі.

Добавить комментарий