Бажаючих заступити на службу на Миколаївщині більш ніж достатньо

Бажаючих заступити на службу на Миколаївщині більш ніж достатньо

На Миколаївщині велика кількість людей готові стати на захист своєї батьківщини. Про це заявив глава ОДА Олексій Савченко в ході урочистостей, присвячених Дню Збройних Сил України, повідомляють кореспонденти сайту 0512.ua.

Перед нагородженням військовослужбовців в Миколаївському художньому російському драматичному театрі Савченко подякував захисникам держави за те, що вони зробили і роблять заради миру в країні. Також він зазначив, що в 2019 році військовим збільшать зарплату.

"На сьогоднішній день зарплата військового досить мала, але більше, ніж в будь-якій іншій професії. У наступному році вона буде збільшена, військовий отримуватиме від 10 тисяч гривень, і це без бойових. Сьогодні військовий отримує додатково 10 тисяч гривень бойових."

 - сказав чиновник.

За словами Олексія Савченко, Миколаївська область посідає друге місце за кількістю військовослужбовців:

"Миколаївщина посідає почесне друге місце серед усіх областей по і кількості призовників, і контрактників на військову службу. Коли було введено в дію військовий стан, всі звернулися до військкоматів і на сьогоднішній день заявок набагато більше, ніж нам необхідно для територіальної оборони".

Добавить комментарий