У Первомайську масштабно підбили підсумки футбольного сезону-2018

У Первомайську масштабно підбили підсумки футбольного сезону-2018

У перший день зими в Первомайську відбулося урочисте підведення футбольних підсумків, приурочених 110-річчю футболу Миколаївської області, повідомляють на сайті Федерації футболу Миколаївської області.

У залі МЦКіД в цей день зібралися гравці команди МФК Первомайськ, фіналісти міського чемпіонату з футболу, дитячо-юнацькі команди, футбольні меценати, тренери, судді, а також просто любителі спорту №1 в світі, щоб підвести підсумки роботи за рік, привітати кращих і поділитися планами на майбутній сезон.

На вечорі підведення підсумків були присутні мер міста Первомайська Людмила Дромашко, голова Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний, його заступники Микола Єрапунов, Олександр Балакін і Олександр Степанов, член виконавчого комітету ФФНО Всеволод Кухаренко, керівник Первомайської міської ФФ Микола Флакей та начальник відділу молоді, фізичної культури і спорту Євген Романов.

Урочистості розпочалися з вітальних промов почесних гостей, які відзначили високі досягнення дорослих і дитячих команд, як на обласному рівні, так і на всеукраїнському.

Голова ФФНО Олександр Пасічний звернувся до присутніх:

«Футбол - гра мільйонів у всьому світі. Я дуже радий, що Первомайськ має таку багату футбольну історію, тут люблять і шанують футбольні традиції. МФК Первомайськ в цьому році виграв абсолютно всі нагороди від Федерації футболу Миколаївської області, що показує високий рівень і майстерність команди. Дякую керівництву міста за внесок в розвиток цього виду спорту. Сподіваюся, що спільними зусиллями ми зможемо досягти високих результатів».

Присутніх тепло привітала градоначальник Людмила Дромашко, підкресливши, що первомайські футболісти в цьому році показали себе з хорошого боку, доклали максимум зусиль у змаганнях міського, обласного та всеукраїнського рівнів. Також вона додала, що планує створити в місті дівочу футбольну команду.

Далі почесні гості разом вручили нагороди у вигляді кубків, медалей і грамот футболістам від Федерації футболу Миколаївської області, Первомайської міської ФФ і Первомайської міської ради.

Найприємнішим для спортсменів є момент нагородження. Так, першими отримали свої нагороди гравці МФК Первомайськ, в 6 номінаціях: «Гравець сезону» - Дмитро Севодняєв, «Відкриття сезону» - Дмитро Ярчук, «Воротар сезону» - Тимур Чоларія, «Кращий бомбардир» - Дмитро Климко, «Кращий захисник сезону »- Євген Рябченко і «Гол сезону»- Віталій Шпартко.

Подяками Федерації футболу Миколаївської області за вагомий внесок у розвиток футболу були нагороджені мер Первомайська Людмила Дромашко, начальник відділу молоді, фізичної культури і спорту Євген Романов, футбольний меценат Руслан Цимбалюк та керівник Первомайської ФФ Микола Флакей.

Свої нагороди отримали і представники дитячо-юнацьких команд «Дербі-Цитадель» (тренер Андрій Кривогуз) і команда ДЮСШ Первомайська (тренер Олексій Доценко). Також Олександр Пасічний від ФФМО вручив командам юних спортсменів комплект футбольних м'ячів.

Грамотами та кубками Первомайської міської федерації футболу були відзначені фіналісти міського чемпіонату з футболу, керівники команд, а кращі гравці отримали пам'ятні статуетки:

Бронза дісталася ФК «Сила» (кер. Микола Золотов), срібло - ФК «Цитадель» (кер. Руслан Цимбалюк) і золото - ФК «Продекспресс» (Сергій Скирда). Кращими гравцями команд були визнані: Дмитро Моргунов (Цитадель), Олексій Некрасов (Продекспресс) і Денис Комаров (Сила).

Після нагородження команд організатори заходу нагородили і кращих уболівальників чемпіонату - це Сергій Борщ і сім'я Литвиненко (батько і син).

Отримав нагороду і журналіст Володимир Галузинский за висвітлення діяльності міських команд і міської федерації футболу.

Церемонія закриття сезону в черговий раз продемонструвала злагодженість роботи обласної Федерації футболу з міськими та районними федераціями та органами місцевого самоврядування. 

Добавить комментарий