Музиканти військового оркестру звучали, як боги: гості з Миколаєва в Первомайську

Музиканти військового оркестру звучали, як боги: гості з Миколаєва в Первомайську

Вчора первомайців вражали своїм талантом гості з обласного центру. Музично-просвітницька лекція «Воїни України: від пращурів до героїв сьогодення» - це творчий проект до Дня Збройних Сил України за участі артистів Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та військового оркестру окремої артилерійської бригади ім. Олексія Алмазова. 

Їхні покази відбулися у будинках культури населених пунктів Миколаївщини – с. Шевченкове, м.Снігурівка, с.Чорноморка, м.Вознесенськ, м.Первомайськ.

У програмі, окрім лекційної частини, увазі глядачів представили уривки з вистав МАХРДТ «Мойсей» Є.Олійника за І.Франком, «Гайдамаки» М.Васильєвої за Т.Шевченком, сучасні пісні про героїв сьогодення («Браття українці», «Герої не вмирають», «Я прикрию», «Хочу жити без війни», «Морська похідна» та ін.)

Розрахований захід здебільшого на глядача молодого: на підлітків, молодь та військових. Сприймають їхню програму дуже щиро - розповіла одна із організаторів Марина Васильєва. Скажімо, у Вознесенську артистів проводжали, влаштувавши флеш-моб під одну із патріотичних пісень.

В Первомайську ж музичне різномаїття, патріотичний дух та професіоналізм учасників дійства вразили більше старше покоління. Молодь, якої на початку музично-просвітницької лекції було півзали, вже за 10 хвилин почала виходити. Не тільки відсутність культури стала причиною тому: учнівську та студентську рать протримали близько півгодини перед закритими дверима концертної зали МЦКіД, очікуючи "відмашки" для початку. Все через те, що в залі на 2-му поверсі "затяглася" рада регіонального розвитку, через це музиканти не могли вчасно налаштуватися, а глядачі були змушені прочекати зайвих 30 хвилин. 

Для поціновувачів мистецтва воно того було варте, адже вокалісти виявились голосистими, репертуар - не заїждженим, а музиканти військового оркестру звучали, як боги, вражаючи незвичним і цікавим виконанням сучасних пісень. 

Фото: Виконавчий комітет Первомайської міської ради

Добавить комментарий