В Первомайську розглядатимуть питання створення нового КП «Первомайськводоканал»

В Первомайську розглядатимуть питання створення нового КП «Первомайськводоканал»

Питання про створення Комунального підприємства Первомайської міської ради «Первомайськводоканал» стоїть під останнім номером - 52 - порядку денного чергової сесії, яка відбудеться 29 листопада. 

В проекті рішення, опублікованому 20 листопада, йдеться про те, що нове КП створюється "з метою реформування житлово-комунального господарства міста, максимального забезпечення ефективного використання, утримання, розвитку технічних засобів організації і регулювання процесу надання послуг з водопостачання та водовідведення, подальшого безперебійного та безаварійного забезпечення населення водою, прийому та очистки каналізаційних вод, утримання у справному стані водопровідних каналізаційних мереж та очисних споруд в м.Первомайську, створення належних умов для їх подальшого розвитку та єдиної системи водопостачання та водовідведення". 

Статутний капітал КП, яке планується створити, визначений в розмірі 200000 гривень. Міському голові планують доручити визначити кандидатуру керівника комунального підприємства, який має провести держреєстрацію КП до 01.02.2019 року. 

Також КП «Первомайський міський водоканал» (Д. Малішевський) необхідно буде підготувати та подати на затвердження міської ради перелік основних засобів, що використовуються у виробництві послуг водопостачання та водовідведення для подальшої передачі комунальному підприємству «Первомайськводоканал» до 01.04.2019 року.

І головне - новому комунальному підприємству «Первомайськводоканал» дозволять використовувати  тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для всіх споживачів м. Первомайська, які діють на комунальному підприємстві «Первомайський міський водоканал». 

Напрошується 2 питання: навіщо створюється нове підприємство, якщо є аналогічне діюче, і чи не ліквідовуватимуть КП «Первомайський міський водоканал»?

Добавить комментарий