У Первомайську суд покарав двома роками умовно організатора інтернет-магазину з продажу заборонених стероїдів

У Первомайську суд покарав двома роками умовно організатора інтернет-магазину з продажу заборонених стероїдів

У Первомайську суд покарав двома роками умовно організатора інтернет-магазину з продажу заборонених стероїдів, які замовляли як по всій Україні, так і за межами країни, повідомляють журналісти "Маю право". 

Про це свідчить відповідний вирок Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області.

Як відомо, в травні співробітники СБУ і поліції блокували на території Миколаївської області мережу реалізації сильнодіючих лікарських засобів, обіг яких обмежено. У Первомайську правоохоронці провели одночасно п'ять обшуків за місцем проживання учасників злочинної групи, в їхньому магазині і в відділенні пошти, оскільки замовлення по Україні зазвичай відправлялися поштою. За їх результатами вилучено близько 90 тисяч таблеток, майже 140 ампул і близько 300 флаконів з вмістом заборонених «метандієнону» і «нандролона».

Згідно з судовими матеріалами, обвинувачений в організації торгівлі забороненими препаратами залучив до своєї діяльності подільників, але вони не знали, що скоюють злочин. Один з фігурантів відповідав за формування посилок, а другий виконував обов'язки завідувача складу.

По Україні товар пересилали поштою і для того, щоб задокументувати продаж агент СБУ провів контрольну закупівлю товару і після оплати забрав заборонений препарат в поштовому відділенні. Пізніше співробітники спецслужби виявили й інші факти пересилання медпрепаратів.

Крім того, СБУ виявила та пересилання забороненої речовини за межі України. Зокрема, вдалося виявити посилку до Польщі, яку передавали через рейсовий автобус. Препарати виявили прикордонники.

У кого саме набував організатор схеми заборонені препарати слідство не встановило.

В ході досудового розслідування прокурор і обвинувачений уклали договір про визнання винуватості. Сторони погодили міру покарання і обставини, які викладені в обвинувальному акті.

Суд затвердив цей договір і визнав обвинуваченого винним у скоєнні злочинів, передбачених частиною 1,3,4 статті 321 ( «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів»), частиною 2 статті 15 («Замах на злочин»), частиною 1 статті 201 («Контрабанда») Кримінального кодексу України.

За це, згідно угоді між сторонами, суд засудив чоловіка до п'яти років позбавлення волі, але одночасно звільнив від відбування покарання з випробувальним терміном на два роки.

Добавить комментарий