В Первомайській ДЮСШ змагаються за першість області з волейболу

В Первомайській ДЮСШ змагаються за першість області з волейболу

Сьогодні в Первомайську стартували Обласні змагання з волейболу серед ДЮСШ. Прибуло 6 команд дівчат та 4 - юнаків. Ігри хлопців проходять в ЗОШ №16, дівчата ж  грають у волейбольній залі ДЮСШ. Юнаки проводять ігри за коловою схемою. Дівчат поділили на 2 підгрупи по 3 команди: Первомайська ДЮСШ потрапила в підгрупу з Арбузинським та Доманівським районами, до іншої підгрупи увійшли ДЮСШ Первомайського району, а також Новоодеського та Вознесенського. 

Першими на полі зійшлися команди Мигії (Первомайський р-н) та Баловного (Новоодеський р-н). Вже І тайм показав рівень команд:

з рахунком 15:4 вели мигійчанки. 

Первомайська міська ДЮСШ в своїй підгрупі лідер – вважають тренери інших команд. Тож претенденти на перше місце прогнозують фінальний бій саме з цим суперником. Іван Шарковський, директор ДЮСШ Первомайської районної ради, висловив надію на те, що їхня команда буде боротись за 1 місце з первомайчанками, наголосивши на щорічній боротьбі між цими двома командами. 

Дівчата з Арбузинського району розповіли, що готувались до змагань заповзято, тож і на переможне місце залужено сподіваються. 

Тренер команди Доманівського району наголосив на тому, що змагання проводять серед спортсменів 2002-2003 р.н. і молодше, в іхній же команді більшість учасників - 2004 року народження, тож сили дещо нерівні. 

Сьогодні серед дівчат проведуть всього 6 ігор. І вже завтра відбудуться стикові ігри між переможцями у підгрупах. Тоді ж визначать і переможців серед юнаків.

Добавить комментарий