На Миколаївщині візьмуться за нелегальні заправки

На Миколаївщині візьмуться  за нелегальні заправки

Вчора, 7 листопада, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи відбулась нарада щодо актуальних питань у сфері будівництва. Одним з найактуальніших питань, які розглядалися в ході наради, стало питання щодо протидії діяльності нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів на території Миколаївської області. Про це повідомила прес-служба ОДА

Як повідомив Валентин Гайдаржи, зазначене питання актуальне для всієї території України та знаходиться на особливому контролі центральних органів влади та правоохоронних органів.

«По Миколаївській області, які і по Україні в цілому виявлені нелегальні АЗС, що побудовані та експлуатуються з порушеннями. Це становить величезну загрозу життю і здоровֹ’ю людей. Крім того, діяльність таких станцій завдає збитків державному і місцевим бюджетам,»

 - наголосив Валентин Гайдаржи.

В зв’язку з цим, очільникам міст, керівникам райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад доручено у співробітництві з фахівцями ДАБІ активізувати роботу щодо виявлення вищезазначених автозаправних станцій та приведення їх діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.

Крім цього, в ході наради учасникам заходу були фахово доведені зміни у чинному законодавстві України щодо проходження дозвільних процедур у будівництві, проведені інспекційних заходів, посиленні відповідальності суб’єктів містобудування за порушення вимог державних будівельних норм під час проектування та будівництва об’єктів (Детальніше: https://dabi.gov.ua).

Окремо Валентин Гайдаржи наголосив на необхідності прискорити обладнання засобами доступності об’єктів соціального значення для маломобільних груп населення у всіх населених пунктах області.

Добавить комментарий