Сміттєве свавілля: про стихійні звалища у Первомайську

Сміттєве свавілля: про стихійні звалища у Первомайську

Кореспонденти телеканалу "Олта" зняли чергове стихійне сміттєзвалище у Первомайську. Найрізноманітніші речі можна побачити там. Починаючи від звичайних побутових чи будівельних відходів – і закінчуючи знахідками, що здивують навіть людей зі стійкою психікою. [ВІДЕО]

"Про деякі знахідки не хочеться й згадувати: шприци, трупи собак і ще якість невпізнані об’єкти. Подекуди найбільш заповзяті господарі вивезене сюди сміття ще й підпалюють, прикриваючи сліди одного порушення іншим,"- йдеться в матеріалі.

Таких несанкціонованих сміттєзвалищ в Первомайську – годі й порахувати. 13 з них відзначені на інтерактивній мапі Міністрества екології та природних ресурсів. Опираючись на цю мапу, можна зробити висновок, що два смітника ліквідували, 9 в процесі опрацювання, а ще до 2 не дійшла черга. 

Згаданий журналістами смітник знаходиться поблизу Підгороднянського шосе. Він не значиться на інтерактивній карті. Тож - напевне, невидимий для місцевих комунальних служб. Так само, як меморіал десятьом мигійчанам, що загинули в 1943 році, встановлений тут. Його вже навряд чи відвідує хтось, адже знаходиться посеред такого сміттєвого свавілля.

Загалом на Миколаївщині 161 стихійний смітник. І це – лише відмічені на карті. Знайдене звалище журналісти телеканалу "Олта" відзначили на мапі та написали звернення – ліквідувати його.

"Результат цієї ініціативи буде оприлюднено. - обіцяють колеги. - А допоки ж є сенс нагадати: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять." 

Добавить комментарий