Первомайські волейболістки взяли участь у Чемпіонаті України "Дитячої ліги"

Первомайські волейболістки взяли участь у Чемпіонаті України

27 та 28 жовтня в Первомайську пройшов перший тур Чемпіонату України з волейболу "Дитяча ліга" серед дівчат 2002 року народження і молодше.  Відділення волейболу Первомайської ДЮСШ ініціювало проведення його саме у нашому місті.

І хоча здобути перемогу в цьому турі первомайським волейболісткам не вдалося, вони показали високий рівень гри та набралися досвіду у суперників.

Присутні на іграх представники міськради були приємно вражені високим рівнем гри, якої вдалося досягти за нетривалий час існування команди. Депутат Тимур Глушко високо оцінив  роботу тренера - Віктора Жуматія. 

Участь у подібних змаганнях відкриває перед командою, тренером, та й ДЮСШ в цілому низку перспектив на майбутнє - пояснює Станіслав Паламарчук, директор Первомайської ДЮСШ: 

"Такі змагання дають нам змогу піднімати свій рівень. Якщо у нас будуть призові місця в Чемпіонатах України, ми зможемо подавати заявку на присвоєння вищої категорії ДЮСШ."

А ще активна позиція команди та тренерського складу – шлях знайти підтримку - як моральну, так і матеріальну. Так, нещодавно юним волейболісткам придбали нову спортивну форму. А небайдужий до розвитку молоді та спорту депутат Тимур Глушко – допоміг нанести на неї клубну атрибутику.

Попереду в команди дівчат чимало планів, тож вони продовжують активно тренуватися, аби реалізувати всі накреслені цілі.

Добавить комментарий