За тиждень миколаївські правоохоронці розкрили 118 злочинів

За тиждень миколаївські правоохоронці розкрили 118 злочинів

За процесуального керівництва прокурорів розкрито 118 злочинів, з яких 15 - тяжкі. Значного позитиву при розкритті кримінальних правопорушень досягнуто за процесуального керівництва Вознесенська місцева прокуратура Миколаївської області - розкрито 42 кримінальних правопорушень. 

За результатами досудового розслідування до суду скеровано 71 обвинувальний акт. На цьому напрямку результативно спрацювали прокурори Первомайська місцева прокуратура Миколаївської області, якими скеровано до суду 18 обвинувальних актів стосовно 21 особи. 

За тиждень, що минув, судами постановлено 27 обвинувальних вироків. Такі результати з’явилися завдяки зусиллям державних обвинувачів Первомайська місцева прокуратура Миколаївської області - 15. 

За період з 22 по 26 жовтня органами прокуратури області пред’явлено до суду 5 позовів на суму 6,5 млн.грн. у сфері земельних відносин. 

Зокрема, галузевим відділом прокуратури області до Березанського районного суду пред’явлено 3 позови про визнання незаконними та скасування розпоряджень Березанської РДА, якими відведено у приватну власність землі державного лісового фонду площею 1,24 га вартістю 6,5 млн. грн, розташованих у межах прибережної захисної смуги Чорного моря в курортній зоні «Коблеве».

Також, #Миколаївська_місцева_прокуратуриа №1 звернулась до господарського суду з позовом в інтересах держави в особі Очаківської міської ради до фізичної особи підприємця про знесення самочинно збудованого об’єкту площею 578 кв.м.

За вказаний період прокурорами взято участь у 21 судовому засіданні місцевих судів та Миколаївського апеляційного суду. 

Зокрема, постановою Миколаївського апеляційного суду скасовано рішення Первомайського міськрайонного суду про відмову в задоволенні позову заступника керівника Первомайська місцева прокуратура Миколаївської області в інтересах держави в особі Спеціалізованої кредитно-фінансової господарської організації “Миколаївський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі” до фізичних осіб про розірвання кредитного договору та стягнення заборгованості з відповідачів у сумі 87 тис грн.

Упродовж минулого тижня судові рішення, постановлені за позовами органів прокуратури області, реально виконано на загальну суму 1,3 млн грн, у власність держави повернуто 50 га земель. 

Так, Первомайська місцева прокуратура Миколаївської областізабезпечено реальне виконання рішення Арбузинського районного про скасування свідоцтв про спадщини за законом на земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 50 га вартістю 1,3 млн грн.

Джерело

Добавить комментарий