Первомайське озеро вдруге зарибили

Первомайське озеро вдруге зарибили

Первомайське озеро в мікрорайоні Фрегат вдруге зарибили. Про це на своїй сторінці повідомив активіст Андрій Чередніченко.

Попри те, що минулої суботи не вдалося організувати прибирання озера, активісти випустили в озеро коропа і товстолоба. Цього разу матеріальну допомогу надав БФ "Паростки добра", основним донором якого є компанія "Квадро Плюс". 

В попередній тиждень прибирання відбулося, але знову ж таки - силами однодумців Андрія. 

"Хочу знову подякувати всім, хто був присутній. А також всім, хто підтримує нас будь-яким чином. Це про гарні новини. А тепер поговоримо про погане. Шановні Первомайці, невже Вам байдуже, що це озеро в такому жахливому стані. Чи Ви вважаєте, що Вам це не потрібно. І то не Ваші діти там наркоманять і розпивають спиртні напої. Не треба скаржитись на країну, коли Ви не бачите далі свого носу. Дуже розчарували жителі приватного сектору. Коли була можливість розбирати обрізані нами сухі гілки, Ви повиходили і з радістю брали те, що Вам потрібно, а от взяти граблі і допомогти нам в прибиранні - у Вас не знайшлося часу, і це при тому, що цей безлад безпосередньо перед вашими подвір'ями. Хоча не здивуюсь, що і Ваша рука докладена до того безладу. Також розсмішили люди, що проходили поруч. Хто казав, що ми викупили це озеро, хто - що ми волонтери, які отримують за це гроші, і так далі. Так от: ми такі, як Ви. і ніхто нам за це не платить, і озеро не в оренді. Ми витрачаємо свої сили, час і кошти, щоб довести його до ладу. І дуже прикро, коли люди з інших районів кидають все і долучаються до прибирання, а мешканці Фрегату роблять вигляд, що їх це не обходить. Звичайно, жителі Фрегату були присутні, але лише мої друзі та однодумці. А на останок додам: поважайте нашу працю. Я тричі після першого прибирання ходив на озеро, і там де було прибрано знову збирав сміття. І не тільки за підлітками, багато хто з недобросовісних мам не в змозі підняти сміття за своєю дитиною. Любі, чому ж ви їх вчите змалечку? А потім сваритесь, то місця у маршрутці ніхто не вступить, то руки не подасть. Радує лише те, що відвідувати озеро стали частіше, і можливо нам вдасться достукатися до Вас," 

- написав Андрій.

Добавить комментарий