Головний лікар Первомайська розповів про стан військовослужбовця, якого гвинтокрилом переправили до Одеси

Головний лікар Первомайська розповів про стан військовослужбовця, якого гвинтокрилом переправили до Одеси

Нагадаємо, вчора, 28 жовтня, військово-рятувальний гвинтокрил здійснив посадку на території дитячої лікарні. Військовослужбовця, який знаходився в реанімації Первомайська, гвинтокрилом переправили до Одеського військового шпиталю.Цю інформацію підтвердив головний лікар ПЦМБЛ Олег Чекрижов. За його словами, чоловік потрапив в ДТП тиждень тому і лікарі відділення реанімації боролись за його життя. Пацієнта вдалося стабілізувати, однак була потреба в спеціальному обладнанні: 

«Пацієнт був дуже важким. Він тиждень був на апараті забезпечення: штучна вентиляція легень, підтримка серцевої діяльності. Дуже складна травма. Була потреба в магнітно-ядерному резонаторі. У нас в місті його немає. І ще, можливо, потрібне буде складне нейрохірургічне втручання,» - коментує головний лікар.

Ситуація склалась така, що пацієнт не переніс би довготривалого переїзду до Одеси. Адже йому були протипоказані вібрації. Лікарі Первомайська були на постійному зв’язку з військовими медиками і керівництвом – і було вирішено переправити чоловіка гелікоптером. Такий політ триває близько 50 хвилин.  До нього ґрунтовно підготувались: 

«Зв`язалися з пілотами, вивчили територію посадки, домовились з обласною швидкою допомогою, щоб вони надали реанімобіль. Прилетіли спеціалісти з Одеси – зі своїм устаткуванням. Ми відключили від нашого апарату – і підключили до апарату для транспортування. Оперативно перенесли пацієнта на борт – і він дістався Одеси. Будемо бажати йому удачі та швидкого одужання,»

 - додав Олег Чекрижов

Добавить комментарий