До уваги первомайців: як запобігти нещасним випадкам вдома

До уваги первомайців: як запобігти нещасним випадкам вдома

Наступили довгоочікувані для всіх школярів осінні канікули. Це чудова можливість відпочити від занять, провести час з однолітками, пограти в улюблені ігри. Трапляється, що дітлахи залишаються вдома наодинці. Для того, щоб убезпечити своїх чад, батькам необхідно навчати їх культурі безпечної поведінки.

Щоб запобігти нещасним випадкам, створіть вдома відповідні умови для дитини. Суттєву загрозу представляє електричний струм. Поговоріть про те, що електрострум може бути «другом» і «ворогом» одночасно та поясніть, що не можна торкатися (особливо мокрими руками) електроприладів, розеток та електродротів.

В свою чергу, дитячі пустощі з сірниками, запальничками можуть спровокувати пожежу. Щоб не допустити займання, необхідно зберігати сірники в місцях, недоступних дітям, не дозволяти самостійно користуватися електронагрівальними та газовими приладами.

Також однією з суттєвих небезпек, є вибухонебезпечні предмети, на які можуть натрапити дітлахи під час прогулянки. На території області громадяни постійно знаходять артилерійські снаряди, міни, ручні гранати.  Поясніть, що у разі таких знахідок необхідно сповістити дорослих та екстрені служби за номером 101, 102!

Шановні батьки! Особистим прикладом навчайте дітей правилам безпеки у побуті та під час відпочинку! Памятайте, безпека дітей - це перш за все, відповідальність рідних!

Добавить комментарий