В суботу визначать чемпіона Миколаївської області серед аматорських команд

В суботу визначать чемпіона Миколаївської області серед аматорських команд

У суботу, 27 жовтня, в Спортивному містечку Миколаєва відбудеться фінальна частина Чемпіонату Миколаївської області серед аматорських команд сезону 2018 - повідомляє прес-служба Федерації футболу Миколаївської області. 

Чемпіонат Миколаївської області з футболу проходить під егідою Федерації футболу Миколаївської області на чолі з Олександром Пасічним.

Звання чемпіона Вищої Ліги розіграють між собою МФК Первомайськ та ФК «Люкс-Агро» (м. Нова Одеса). Матч відбудеться о 14:30.

У Першій Лізі за звання переможця боротимуться ФК «Мілан» (Миколаїв) та ФК «Вікторія» (Березнегувате). Матч відбудеться о 12:00.

Старт чемпіонату був ще в квітні, в ньому взяли участь 22 колективи з усієї Миколаївської області. Але до фіналу дійшли тільки по 2 команди у Вищій і Першій лігах, які і розіграють бажаний титул.

Федерація футболу Миколаївської області запрошує на матч всіх бажаючих: уболівальників, футбольних функціонерів і просто небайдужих до футболу людей нашого регіону на це футбольне свято. І нехай переможе найсильніший!

Добавить комментарий