Тихо, один за одним, первомайці пройшлися ходою проти торгівлі людьми

Тихо, один за одним, первомайці пройшлися ходою проти торгівлі людьми

Інформаційна вулична акція  "Хода за свободу" відбулася 18 жовтня в Первомайську.  Мета її - наголосити на небезпеці торгівлі людьми та застерегти населення, зокрема молодь, бути уважними під час працевлаштування як в Україні, так і за кордоном.

Стартувала хода з вулиці Шевченка. Тихо, один за одним, близько 70 учасників пройшлися до центральної площі. Перехожі з подивом реагували на побачене, а дізнавшись про мету – підтримували.

Усім учасникам – а це здебільшого фахівці соціальної сфери - на праву руку наклеїли знаки з гаслом «Протидій торгівлі людьми». Цю ж ідею проголошували і зі сцени. 

Для Первомайських представників соцзахисту ця проблема – не просто слова. Адже в місті є люди, які постраждали внаслідок торгівлі людьми - розповідає начальник Управління соціального захисту населення Ольга Колесніченко: 

"Є людина, яка попала в рабство 20 років тому, вона була продана, і після того, як повернулась до України, отримала статус постраждалої від торгівлі людьми. Була проведена кропітка робота, людині відновили документи, вона отримала компенсацію від держави. Зараз ця людина працевлаштована, працює, живе і мабуть всім розповідає, як це страшно - жити в рабстві."

Подібні інформаційні акції щороку проводяться по всьому світу. І якщо комусь здається, що це його не стосується, то статистика стверджує: жертвою торгівлі людьми може стати кожен – не залежно від віку, статі чи соціального статусу.

Добавить комментарий