Первомайці заборгували за воду майже 6 мільйонів гривень

Первомайці заборгували за воду майже 6 мільйонів гривень

КП "Первомайський міський водоканал" інформує: станом на 1 жовтня поточного року  первомайці заборгували підприємству за водопостачання та водовідведення близько 5,8 мільйонів гривень. У зв’язку з цим, КП оприлюднило список, що включає 1373  неплатника, які в цілому заборгували за отримані послуги майже 3,25 млн грн.

"Первомайці! Зверніть увагу на даний перелік, можливо серед даних боржників є ваші знайомі та сусіди, через борги яких підприємство зазнає значних збитків, не може в повному обсязі розрахуватися за електроенергію, розвивати матеріальну базу, вчасно та якісно виконувати аварійні ремонти на мережах. Задумайтеся, чи не являєтеся ви частиною глобальної проблеми, від якої страждає все місто!

Ми щиро вдячні мешканцям міста, які щомісячно вчасно розраховуються за комунальні послуги і сподіваємося, що боржники все ж вирішуватимуть питання погашення боргів у добровільному порядку, не доводячи справу до радикальних заходів."

 - йдеться у повідомленні прес-служби підприємства. 

Ознайомитись зі списком боржників можна за посиланням http://vodokanal.prv.mk.ua/news/perelik_borzhnikiv_kp_pervomayskiy_miskiy_vodokanal_1539257171_1539257434

Добавить комментарий