Основний свідок обвинувачення не з`явився на судове засідання у справі заступника мера Первомайська

Основний свідок обвинувачення не з`явився на судове засідання у справі заступника мера Первомайська

Сьогодні, 11 жовтня, відбулося чергове засідання у справі заступника мера Первомайська Світлани Свідерко. Чиновниця й досі знаходиться на посаді, попри те, що обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди - 25 000 грн. за вчинення дії з використанням наданої їй влади та службового становища. 

На чергове засідання були запрошені свідки з боку захисту та з боку обвинувачення. Втім, останній вкотре на суд не з`явився. Прокурор Військової прокуратури Миколаївського гарнізону Дмитро Брагар клопотав про надання часу для забезпечення явки основного свідка, який до того ж є єдиним, хто вказує на неправомірні дії обвинуваченої. На запитання журналіста "Любимого Первомайска": чи правда, що основний свідок у цій справі фігурує в кримінальному провадженні щодо погроз на його адресу, прокурор відповів: "

На скільки мені відомо, провадження відкрито, розслідується Первомайським відділом поліції. Детальніше ви можете дізнатись у поліції."

Сторона захисту в свою чергу на засіданні поставила питання взагалі зняти цього свідка зі списку та не чекати його явки.  

Зрештою, суд відклав розгляд справи до 1 листопада.

Добавить комментарий