Первомайська лідерка - на парламентських слуханнях щодо запобігання та протидії дискримінації жінок

Первомайська лідерка - на парламентських слуханнях щодо запобігання та протидії дискримінації жінок

Сьогодні, 10 жовтня, проходять парламентські слухання щодо запобігання та протидії дискримінації жінок з вразливих соціальних груп.
Тема - проблеми жінок-ромів, жінок-ВПО, жінок з інвалідністю та ВІЛ, сільських жінок а також жінок, які відбувають покарання - пишуть на сторінці Жіночого засідання ТВ клубу "Біла Ворона"

Присутня там і представниця з Первомайська - депутатка міської ради Наталя Клименко

"Знаходимося в стінах Верховної Ради, де говоримо про запобігання та протидію дискримінації жінок. Всеукраїнська організація "Дія" представлена жінками-лідерками з різних куточків України, в тому числі й з Первомайська. - пише Наталя Клименко, - Треба боротися зі стереотипами, які є основними в питаннях дискримінації жінок та боротися з проявами самої дискримінації, а також усі жінки мають мати доступ до правосуддя - саме про це заявив голова Офісу Ради Європи Мортен Енберг під час парламентських слухань."

Слухання викликали небувалий ажіотаж, адже останній захід на схожу тематику відбувався в стінах Верховної Ради п’ять років тому. 60 доповідачів та 700 зареєстрованих учасників парламентських слухань. Це представники профільних міністерств та відомств, депутати різних рівнів, представники міжнародних організацій та громадського сектору. 

Добавить комментарий