Первомайські активісти взялися довести до ладу озеро на Фрегаті

Первомайські активісти взялися довести до ладу озеро на Фрегаті

Первомайські активісти взялися довести до ладу озеро на Фрегаті. Вже неодноразово Андрій Чередніченко з однодумцями проводили зариблення Південного Бугу осетровими. Хлопці не обмежуються проведеною роботою. Нині вони закликають первомайців долучитися до їхніх починань.

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав Андрій Чередніченко

"Шановні жителі міста Первомайська. Звертаюся до всіх Вас з проханням надавати нам всіляку допомогу. Хтось з Вас чув, хтось читає вперше. Ми здійснили два запуска осетрових у наші річки ( завдяки підтримці багатьох небайдужих людей). Ви запитаєте: а чому осетрові? Пояснюю: наявність у річці червонокнижної риби підвищує відповідальність рибінспекції та громадськості щодо наших водоймів. Штраф за вилов осетрових складає 48000 грн. Це дасть можливість позбутися в межах міста від браконьєрів. На наступний рік ми плануємо запуск ВЕСЛОНОСА. Ця риба теж відноситься до осетрових, раціон харчування той самий, що і в толстолобика, але її відмінність в тому, що по-перше, швидкий ріст, по-друге, своїм носом вона риє намул, а так як ми втратили таке явище як льодохід, то нам вкрай це необхідно. Замулення дна - це втрата нерестилищ, що тягне за собою зменшення популяції водних об'єктів і сприятливі умови для розростання зелені (очерету та інших). Згоден з Вами, що потрібно запускати звичайних промислових риб, такі як короп, амур та толстолоб, але програмою запуска цих видів успішно на протязі трьох років займається "Правий сектор". Також з небайдужими людьми ми плануємо привести до ладу озеро, що знаходиться в мікрорайоні Фрегат. Тому якщо ви підтримуєте наші ідеї, прошу Вас надавати нам всіляку допомогу і слідкуйте за новинами на моїй сторінці у фейсбуці. Для тих, хто хоче допомогти матеріально, ПриватБанк 4149 4991 0237 7346 Чередніченко Андрій Георгійович. Дякую за увагу, з повагою Чередніченко Андрій Георгійович. 

PS. 

Бачиш браконьєрів - дзвони:

0973342928 Андрей Кернасюк

0676866584 Григорій Волошин

0960882754 Рома Величкевич

В будь-яку годину." 

Також хлопці записали відеозвернення, де розповіли про свої плани щодо озера та про необхідну допомогу з боку первомайців та міської влади.

Добавить комментарий