Хто стане наступним заступником мера Первомайська?

Хто стане наступним заступником мера Первомайська?

Як повідомляв "Любимый Первомайск" раніше, 4 вересня депутати Первомайської міськради проголосували за рішення звільнити 22 вересня 2018 року Товсту Наталію Павлівну з посади заступника міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях - у зв’язку з досягненням нею граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування. Після цього в кулуарах почали обговорювати, хто буде наступним заступником мера. Серед кандидатур називали Наталію Сабліну та Тетяну Дмитрієву.

Депутатка Наталія Сабліна в розмові з кореспондентом "Любимого Первомайска" спростувала чутки щодо її кандидатури на посаду заступника мера:  

"Ходять чутки – але то тільки чутки. На сьогоднішній день я для себе обрала інший шлях. Це шлях навчати громаду, я займаюсь тренінгами. Якщо і запропонують, скоріш за все відмовлюсь. Я не бачу поки що, хто б міг займати цю посаду. Дуже маленький термін залишився, і не знаєш, яка команда буде. Можливо, й можна було б працювати, якби була інша команда в міській раді. Тому що вплив на заступника має не тільки міський голова та громада, а й міська рада. Якщо б був конструктив, то можна було би працювати. Насправді нині є дуже багато перспектив – і для молоді, і в сфері охорони здоров’я, й інше, але для цього потрібно, щоб була злагоджена команда. Я на цій посаді себе не бачу." - додала Сабліна. 

Щодо іншої кандидатури - депутатки Тетяни Дмитрієвої, то вона поки що не надала відповіді нашому кореспонденту щодо того, чи бажала б зайняти названу посаду.  

Добавить комментарий