Бюджет-2018 в Первомайську швидше за все не буде виконано

Бюджет-2018 в Первомайську швидше за все не буде виконано

Бюджет-2018 в Первомайську швидше за все не буде виконано. Про це на засіданні сесії Первомайської міської ради повідомив начальник фінуправління Сергій Шугуров.  

«Ви знаєте, що бюджет був затверджений в розмірі 196 млн 115 тисяч гривень - податків та зборів. Понадрозрахункова сума – 8 мільйонів. Погіршило ситуацію те, що були внесені зміни до податкового законодавства. Введено коефіцієнт: залізниці будуть сплачувати 25% від обсягу нарахованого податку на землі, в тому чисті і по Первомайську. Наш бюджет орієнтовно втратив від 3 до 3,5 мільйонів через це нововведення. Зважаючи на те, що все таки є приріст надходжень, ситуація не катастрофічна, але вона складна. На сьогоднішній день за підрахунками близько 5,5 - 6 мільйонів до нормативу ми уже не набрали. Це щодо доходної частини. Щодо видатків – в результаті реформування медицини постала проблема. У нас є непрофільні відділення, які за рахунок державної субвенції не можуть утримуватись. Це проблема місцевого бюджету. Ми про це не знали до самого кінця реформування.» 

Тож, нині не вистачає коштів на оплату праці медикам непрофільних відділень  - у розмірі 1 млн. 971 тис. гривень.

Депутат Олексій Молдован у відповідь на звіт Сергія Шугурова зазначив, що це не всі проблеми. 3,7 мільйони не профінансовано підрядникам за ремонти доріг. На запитання депутата, що відповісти людям, які повірили міській раді і виконали роботи, головний фінансист відповів:

«Це ті віртуальні гроші, той недосягнутий приріст, який ми не виконали. Якщо не буде виконаний бюджет, а це швидше за все, то ці кошти перейдуть заборгованістю в бюджет-2019.»

 Все просто. Все зрозуміло. Чим розраховуватись за ремонт доріг – пан Шугуров не сказав.

Добавить комментарий