Миколаївська область долучилася до ініціативи Angels

Миколаївська область долучилася до ініціативи Angels

Миколаївська область долучилася до ініціативи Angels в Україні, мета якої – збільшення кількості лікарень, готових до надання належної медичної допомоги хворим з гострим ішемічним інсультом. Про це повідимили в прес-центрі ОДА

В рамках виконання заходів «Обласної програми запобігання та лікування серцево-судинних та судино-мозкових захворювань на 2018-2020 роки» в обласній клінічній лікарні для неврологів, анестезіологів, лікарів лабораторної діагностики, МРТ-, КТ-діагностики проведені відповідні семінари, тренінги.

Тренінги проходили на базі неврологічного відділення та реанімації, йшлося про організацію та проведення тромболітичної терапії в умовах обласної клінічної лікарні для надання якісної медичної допомоги хворим на гострий ішемічний інсульт. Адже саме обласна клінічна лікарня стає центром проведення тромболітичної терапії в Миколаївській області. Сюди швидка привозитиме пацієнтів, які потребують невідкладної допомоги – проведення тромболітичної терапії в так зване «терапевтичне вікно». Це той час від початку захворювання, в який ще можна зробити заходи, що усувають першопричину хвороби. Наприклад, видалити або розчинити тромб або емболії, закупорив судину при інсульті або інфаркті (це можна зробити тільки в першу годину від початку захворювання). Після цього часу в хворому органі розвиваються незворотні наслідки, і завдання лікаря - підтримувати життєво важливі функції, боротися з можливими ускладненнями і так далі.

Цього року в рамках обласної програми також придбано для обласної клінічної лікарні УЗД-апарат експертного класу, новітнє обладнання для ендоскопічних обстежень. Важливо відзначити, що постійне підвищення кваліфікації, засвоєння нових методів та новітніх технологій є невід’ємною частиною роботи лікарів Миколаївської області.

Питання профілактики та лікування хворих на серцево-судинні та судинно-мозкові хвороби знаходиться на постійному контролі обласної влади.

Добавить комментарий