На Миколаївщині вилучили понад 240 кущів коноплі

На Миколаївщині вилучили понад 240 кущів коноплі

13 вересня, за процесуального керівництва Кривоозерського відділу Первомайської місцевої прокуратури працівниками Кривоозерського відділення поліції у місцевих жителів с. Луканівка виявлено та вилучено понад 240 кущів росли зовні схожих на коноплю.

Зокрема, у ході проведення санкціонованого судом обшуку на території домоволодіння 30-річної місцевої мешканки виявлено та вилучено 187 кущів рослин, зовні схожих на рослини коноплі. Цього ж дня, на підставі ухвали слідчого судді ще у одного місцевого мешканця — 56-річного чоловіка виявлено та вилучено 56 кущів коноплі. По вилученим рослинам призначено хімічну експертизу.

За даним фактом здійснюється досудове розслідування за попередньою кваліфікацією - ч. 1 ст. 310 КК України посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Остаточну кваліфікацію буде визначено після проведення експертизи.

Загалом, упродовж року виявлення злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів збільшилось на 72,1% у порівнянні з минулим роком. Також зазначеним питанням буде приділена увага на найближчій міжвідомчій нараді правоохоронних органів, у тому числі виявленню «закладок» та незаконній рекламі наркотичних засобів.

Добавить комментарий