Миколаївські народні депутати вимагають повернути 99 млн гривень на ремонт доріг

Миколаївські народні депутати вимагають повернути 99 млн гривень на ремонт доріг

Народні депутати України, які представляють Миколаївську область відреагували на заклик голови облдержадміністрації Олексія Савченка щодо повернення Миколаївщині фінансування на ремонт доріг та звернулись до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з вимогою переглянути рішення щодо перерозподілу коштів.

Відповідну заяву народні депутати Вадим Підберезняк, Борис Козир, Олександр Жолобецький, Тарас Кремінь та Ігор Бриченко зробили в ході брифінгу в Верховній Раді України.

Так, нардепи вимагають переглянути рішення щодо перерозподілу коштів в рамках програми «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» та повернути до області 99 млн гривень.

Наголосимо, що наразі на Миколаївщині недофінансування на ремонт доріг складає 266 млн 453 тис гривень. На перерозподілені Кабміном кошти, Службою автомобільних доріг Миколаївської області вже проведені всі необхідні  тендерні процедури, підписані договори та в наявності необхідна проектна документація. Крім того, деякі підрядники вже розпочали виконання робіт.

МОДА

Добавить комментарий