В сусідньому Южноукраїнську вандали спалили біотуалети

В сусідньому Южноукраїнську вандали спалили біотуалети

Вандали спалили громадські біо-туалети, встановлені на свята в Южноукраїнську за Палацом Культури «Енергетик» -повідомили на сайті Маю право

"Жителі Южноукраїнська часто обурюються, що в місті дефіцит громадських туалетів. Однак у нас не цінують навіть те, що мають. За традицією, на всі свята з народними гуляннями, комунальники встановлюють біотуалети. Так було і на минулих вихідних, коли місто відзначало День Прапора і День Незалежності. Туалети тимчасово поставили за Палацом культури «Енергетик». Це було 23 серпня. А 25 серпня, о п'ятій годині ранку, мобільні туалети вже згоріли від підпалу. Вогонь побачили самі комунальники, які в цей час здійснювали ранковий обхід територій. Вони викликали пожежників і поліцію."

 - йдеться у повідомленні. 

Службі комунального господарства вандали завдали матеріальної шкоди практично на 14 тисяч гривень. Тепер інцидент розслідують правоохоронні органи.

Співробітники КП СКХ журяться, кажуть, що їм настільки це неприємно, що аж руки опускаються. Тут же, в парку за ПК, стоять нові ковані лавочки. Так на кожній з них вже кимось зламані й замінені комунальниками бруси. Час від часу вандали розбивають вуличні ліхтарі, додаючи роботи електрикам КП СКХ.

Дитячі майданчики, сміттєві урни, стіни будинків, опори освітлення - «прикрашають» безглузді написи підлітків. Комунальники просять городян не бути байдужими, зупиняти тих, хто псує міське майно. Адже воно набувається і ремонтується за гроші з місцевого бюджету, а значить - за гроші жителів міста. 

Добавить комментарий