У Первомайську виявили нелегальну автозаправку, котра торгує автогазом

У Первомайську виявили нелегальну автозаправку, котра торгує автогазом

В рамках проведення операції «Акциз-2018» Головним управлінням ДФС в Миколаївській області здійснюються рейди по виявленню і припиненню незаконної діяльності об'єктів «тіньової» торгівлі паливно-мастильними матеріалами. Чергову злочинну схему викрито в Первомайську Миколаївської області - пише Іnshe.tv

На автозаправному комплексі, який функціонував без наявності відповідних дозвільних документів та реєстрації як суб'єкта господарської діяльності, виявлено факт зберігання та збуту зрідженого автомобільного газу.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено скрапленого газу в кількості 8500 л на загальну суму 119 тис. гривень.

За даним фактом відносно порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч.1 ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що передбачає покарання у вигляді застосування штрафу від 17000 до 34000 грн., з конфіскацією виготовленої продукції, обладнання, сировини та грошових коштів, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

Головне управління ДФС в Миколаївській області звертається до небайдужих громадян про відомі факти незаконного обігу автомобільного пального негайно повідомляти до чергової частини ГУ ДФС в Миколаївській області за адресою: м.Миколаїв, вул. Лягіна, 6, або за телефоном: 50-18-41 (цілодобово).

Добавить комментарий